S námi koupíte,
či prodáte cokoliv!

Vítá Vás jeden z prvních
inzertních webů v Česku!
Zobrazit kategorie Přidat inzeráty

Mechanik motocyklů v K2moto

Ahoj, jsme K2Moto a hledáme k sobě do týmu člověka, kterého baví motorky, je pečlivý a uvědomuje si odpovědnost, která k této práci patří. Je nám jedno jestli jsi nestudoval zrovna na mechanika motocyklů, pokud máš šikovné ruce a chuť se učit novým věcem, bereme tě všema deseti😊 Pracujeme převážně na nových mašinách, které se u nás prodají, takže nečekej žádné bouračky a podobně.

Náplň práce:

Montáž nových motocyklů a jejich příprava na prodej
Montáž doplňků a příslušenství
Záruční i pozáruční kontroly a servis motocyklů a skútrů
Drobné montážní a údržbářské práce v rámci firmy
Dále po zaučení možnost zapojení do:
Diagnostiky motocyklů a skútrů
Oprav motocyklů po havárii
Úprav a tunningu

Nabízíme:

Práci u jedničky na trhu v prodeji motocyklů
Zajímavé prostředí plné adrenalinu a motocyklové techniky
Motivační odměňovací systém závislý na Vašich výsledcích a kvalitě odvedené práce
Spolupráci s mladým dynamickým týmem
Možnost profesního a osobnostního růstu
Práci na hlavní pracovní poměr v mladém, pohodovém kolektivu
Získání zkušeností z oblasti e-commerce
Možnost realizace vlastních nápadů při rozvoji e-shopu
Možnost profesního růstu
Zdravotní volno/sickdays
Firemní akce
Vzdělávací kurzy
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadujeme:

Zájem o obor a chuť na sobě pracovat
Manuální zručnost a schopnost soustředěně a svědomitě pracovat
Spolehlivé plnění zadaných úkolů
Předpoklady pro technického myšlení a jeho aplikaci do manuální práce
Touhu po trvalém zvyšování odbornosti a ochotu podílet se na rozvoji firmy
SO v technickém oboru nebo praxe v podobné manuální práci
Praxe nebo vyučení v oboru motorových vozidel není podmínkou ale výhodou
Znalost AJ nebo NJ na úrovni čtení a porozumění textů je rovněž výhodou
ŘP sk. A, B není nutnou podm., ale výhodou

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete Vaše CV společně s motivačním dopisem na email: martina.sedlecka@k2moto.cz

Budeme se těšit na případnou spolupráci :-)

Kontaktovat inzerenta